Reprezentacja Lubelskiego ZPN (kat. młodziczka) - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 44, wczoraj: 129
ogółem: 416 938

statystyki szczegółowe

Aktualności

Wyniki WMM - grupa północna

  • autor: makolublin, 2018-10-07 21:26

Do sezonu 2018/2019 w ramach Wojewódzkich Mistrzostw Młodziczek zgłosiło się 16 zespołów, które zostały podzielone na 2 grupy.

W dniach 29.09.2018 oraz 06.10.2018 zostały rozegrane turnieje w ramach WMM.

Wyniki wszystkich spotkań w grupie północnej dostępne w rozwinięciu newsa.

 

Wyniki I turnieju WMM (eliminacji do MMM)

 

Grupa północna - I turniej – Wilków 29.09.2018r.

UKS Piątka plus Biała Podlaska,  AZS PSW KU Biała Podlaska,  KKP Unia Lublin,  UKS Niedźwiadek Chełm

UKS Dubler Opole Lubelskie,  Stowarzyszenie Perły Lublin,  UKS Legion Grabów Szlachecki, GKS Tajfun Ostrów Lubelski

Boisko A

Boisko B

1-8

Piątka plus - Unia

0:0

2-7

 Tajfun - Legion

0:2

3-6

AZS PSW - Niedźwiadek

3:0

4-5

 Perły - Dubler

0:3

1-2

Piątka plus - Tajfun

4:2

8-7

Unia - Legion

4:0

6-4

Niedźwiadek - Perły

1:1

5-3

Dubler - AZS PSW

0:3

2-8

Tajfun - Unia

1:0

7-1

Legion - Piątka plus

0:3

5-6

Dubler - Niedźwiadek

5:2

3-4

AZS PSW - Perły

3:0

 

Nazwy zespołów – gr. płn.

1

2

3

4

5

6

7

8

pkt

bramki

1. UKS Piątka plus Biała Podlaska

x

4:2

 

 

 

 

3:0

0:0

7

7-2

2. GKS Tajfun Ostrów Lubelski

2:4

x

 

 

 

 

0:2

1:0

3

3-6

3. AZS PSW KU Biała Podlaska

 

 

x

3:0

3:0

3:0

 

 

9

9-0

4. Stowarzyszenie Perły Lublin

 

 

0:3

x

0:3

1:1

 

 

1

1-7

5. UKS Dubler Opole Lubelskie

 

 

0:3

3:0

x

5:2

 

 

6

8-5

6. UKS Niedźwiadek Chełm

 

 

0:3

1:1

2:5

x

 

 

1

3-9

7. UKS Legion Grabów Szlachecki

0:3

2:0

 

 

 

 

x

0:4

3

2-7

8. KKP Unia Lublin

0:0

0:1

 

 

 

 

4:0

x

4

4-1

 

msc

Nazwy zespołów

mecze

pkt

bramki

1

AZS PSW KU Biała Podlaska

3

9

9-0

2

UKS Piątka plus Biała Podlaska

3

7

7-2

3

UKS Dubler Opole Lubelskie

3

6

8-5

4

KKP Unia Lublin

3

4

4-1

5

UKS Legion Grabów Szlachecki

3

3

2-7

6

GKS Tajfun Ostrów Lubelski

3

3

3-6

7

UKS Niedźwiadek Chełm

3

1

3-9

8

Stowarzyszenie Perły Lublin

3

1

1-7

 
 

Grupa północna – II/III turniej – Chełm  06.10.2018r.

UKS Piątka plus Biała Podlaska,  AZS PSW KU Biała Podlaska,  KKP Unia Lublin,  UKS Niedźwiadek Chełm

UKS Dubler Opole Lubelskie,  Stowarzyszenie Perły Lublin,  UKS Legion Grabów Szlachecki, GKS Tajfun Ostrów Lubelski

Boisko A

Boisko B

4-8

Perły - Unia

3:0

xx

 

 

3-1

 AZS PSW - Piątka plus

0:0

2-5

Tajfun - Dubler

0:3 v.o

8-6

Unia - Niedźwiadek

0:3

4-7

Perły - Legion

3:0 v.o

xx

 

 

2-3

Tajfun - AZS PSW

0:3 v.o

1-6

 Piątka plus - Niedźwiadek

2:0

7-5

 Legion - Dubler

0:3 v.o

4-2

Perły - Tajfun

3:0 v.o

---

 

 

8-5

Unia - Dubler

0:2

7-3

Legion - AZS PSW

0:3 v.o

1-4

 Piątka plus - Perły

0:2

2-6

Tajfun - Niedźwiadek

0:3 v.o

---

 

 

3-8

AZS PSW - Unia

2:0

6-7

Niedźwiadek  - Legion

3:0 v.o

5-1

Dubler - Piątka plus

0:0

 

Z uwagi na wycofanie się z rozgrywek zespołu UKS Legion Grabów Szlachecki oraz absencji drużyny GKS Tajfun Ostrów Lubelski połączono mecze z turnieju II oraz III.

 

Nazwy zespołów – gr. płn.

1

2

3

4

5

6

7

8

pkt

bramki

1. UKS Piątka plus Biała Podlaska

x

4:2

0:0

0:2

0:0

2:0

3:0

0:0

12

9-4

2. GKS Tajfun Ostrów Lubelski

2:4

x

0:3

0:3

0:3

0:3

0:2

1:0

3

3-18

3. AZS PSW KU Biała Podlaska

0:0

3:0

x

3:0

3:0

3:0

3:0

2:0

19

17-0

4. Stowarzyszenie Perły Lublin

2:0

3:0

0:3

x

0:3

1:1

3:0

3:0

13

12-7

5. UKS Dubler Opole Lubelskie

0:0

3:0

0:3

3:0

x

5:2

3:0

2:0

16

16-5

6. UKS Niedźwiadek Chełm

0:2

3:0

0:3

1:1

2:5

x

3:0

3:0

10

12-11

7. UKS Legion Grabów Szlachecki

0:3

2:0

0:3

0:3

0:3

0:3

x

0:4

3

2-19

8. KKP Unia Lublin

0:0

0:1

0:2

0:3

0:2

0:3

4:0

x

4

4-11

 

Wyniki po III turniejach WMM /grupa północna/ - eliminacje MMM

msc

Nazwy zespołów

mecze

pkt

bramki

1

AZS PSW KU Biała Podlaska

7

19

17-0

2

UKS Dubler Opole Lubelskie

7

16

16-5

3

Stowarzyszenie Perły Lublin

7

13

12-7

4

UKS Piątka plus Biała Podlaska

7

12

9-4

5

UKS Niedźwiadek Chełm

7

10

12-11

6

KKP Unia Lublin

7

4

4-11

7

UKS Legion Grabów Szlachecki

7

3

2-19

8

GKS Tajfun Ostrów Lubelski

7

3

3-18

 

Ostateczna /końcowa/ tabela po III turniejach, zostanie podana po zatwierdzeniu wyników przez Wydział Gier LZPN.

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [51]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najnowsza galeria

ARENA LUBLIN - wręczanie medal za III miejsce w Polsce
Ładowanie...

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Małopolski ZPN 0:2 Podkarpacki ZPN
Świętokrzyski ZPN 0:2 Lubelski ZPN

Tabela ligowa

Młodzicy » Inne rozgrywki
1. Podkarpacki ZPN Podkarpacki ZPN 12 bz
2. Lubelski ZPN Lubelski ZPN 10 plus
3. Małopolski ZPN Małopolski ZPN 8 minus
4. Świętokrzyski ZPN Świętokrzyski ZPN 4 bz

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.