dzisiaj: 58, wczoraj: 36
ogółem: 785 723
statystyki szczegółowe
Już w najbliższy weekend ruszają rozgrywki kobiecej piłki nożnej na terenie Lubelskiego ZPN.
W sobotę zagrają młodziczki w ramach Wojewódzkich Mistrzostw Młodziczek (eliminacje do Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek).
Po raz pierwszy w tej kategorii wiekowej wystąpi 16 zespołów, które zostały podzielone na 2 grupy.
Szczegółowy terminarz juniorek młodszych, młodziczek, oraz orliczek, dostępny w rozwinięciu newsa
Rozgrywki młodzieżowe w LZPN na s. 2018/2019
WOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZICZEK - WMM | ||||
Grupa północna | Grupa południowa | |||
UKS Piątka plus Biała Podlaska AZS PSW KU Biała Podlaska KKP Unia Lublin UKS Dubler Opole Lubelskie Stowarzyszenie Perły Lublin UKS Legion Grabów Szlachecki UKS Niedźwiadek Chełm GKS Tajfun Ostrów Lubelski | UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska DKS Gaudium Zamość LKS Wierzchowiska KKS Kinga Krasnystaw GKS Górnik Łęczna MKS Avia Świdnik UKS Start Tomaszów Lubelski UKS Krynice | |||
I turniej: Biała Podlaska, Wierzchowiska | 22.09 | każdy zespół rozegra 3 mecze | ||
II turniej: Wilków, Krasnystaw | 29.09 | każdy zespół rozegra 2 mecze | ||
III turniej: Chełm, Świdnik | 06.10 | każdy zespół rozegra 2 mecze | ||
IV turniej- turniej finałowy | 13.10 | Do turnieju finałowego awansują po 3 najlepsze zespoły z każdej grupy | ||
Wiosna 2019 | ||||
3 turnieje | Formuła z jesieni | |||
Turniej półfinałowy | 4 grupy po 4 zespoły | |||
Turniej finałowy | Mecze o miejsca 1-4, 5-8, 9-12, 13-16 | |||
WOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA ORLICZEK - WMO | |||
AZS PSW KU Biała Podlaska, KKP Unia Lublin, UKS Niedźwiadek Chełm, KKS Kinga Krasnystaw | |||
I turniej: Wilków | 29.09 | System „każdy z każdym” | |
II turniej: Chełm | 06.10 | System „każdy z każdym” | |
III turniej: Krasnystaw | 14.10 | System „każdy z każdym” | |
TURNIEJ HALOWY | 17.11 | System „każdy z każdym” (system gier uzależniony od ilości zespołów biorących udział w turnieju) | |
Wiosna 2019 | |||
3 turnieje | Termin do ustalenia | System „każdy z każdym” | |
WOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA JUNIOREK MŁODSZYCH - WMJ mł. (jesień 2018 – eliminacje do KMPJ mł.) | ||
GKS Górnik Łęczna AZS PSW KU Biała Podlaska KKP Unia Lublin UKS Dubler Opole Lubelskie RWKS Sparta Biłgoraj | ||
I turniej: Lublin | 29.09 | Każdy rozegra 2 mecze |
II turniej: Biała Podlaska | 06.10 | Każdy rozegra 2 mecze |
Po rozegraniu 2 turniejów, zostanie stworzona końcowa tabela rundy jesiennej WMJmł (eliminacji do KMPJmł). Do Makroregionalnej Ligi Juniorek Młodszych awansuje zwycięzca turniejów (W przypadku zwycięstwa KKP Unia Lublin, awans do MLJmł uzyska kolejny zespół). | ||
Wiosna 2019 | ||
Formuła turniejów uzależniona będzie od ilości zespołów uczestniczących w rundzie wiosennej. Do klasyfikacji końcowej zaliczone będą wyniki uzyskane w trzech pierwszych turniejach rundy jesiennej oraz wyniki z rundy wiosennej. |
Ostatnia kolejka 3 | |||
| |||
|
Młodzicy » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||
|