Aktualności

Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Burmistrza...

• autor: makolublin, 2018-02-19 18:33
Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Opola Lubelskiego

W dniu 17 lutego w hali SP 1 w Opolu Lubelskim odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt urodzonych w 2005 roku i młodszych o Puchar Burmistrza Opola Lubelskiego.

(szczegóły w rozwinięciu newsa)

W turnieju wzięło udział 8 zespołów z 4 województw: łódzkie - Dargfil Tomaszów Maz, mazowieckie - Zamłynie Radom,świętokrzyskie - KP Kielce , lubelskie - UKS Dubler Opole Lubelskie, UKS Legion Grabów Szlachecki, UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska oraz RWKS Sparta Biłgoraj

Po rozegraniu eliminacji grupowych , w półfinałach zmierzyły się:
UKP Suchowiczteam - Dargfil 3:0 , KP Kielce - RWKS Sparta Biłgoraj  1:0;
W meczu finałowym po bezbramkowym remisie po serii rzutów karnych, zawodniczki KP Kielce pokonały zespół trenera Wojciecha Suchowicza UKP Suchowiczteam 2:1
Na najniższym stopniu podium  po wygranej 5:2 z Dargfil uplasowały się zawodniczki Leszka Staszczaka RWKS Sparta Biłgoraj. W meczach o- piąte miejsce zawodniczki Grzegorza Starczynowskiego (UKS Dubler Opole Lubelskie) pokonały Zamłynie Radom 2:0 ,o siódme drugi zespół Dublera pokonał drużynę Gustawa Serafina - Legion Grabów Szl. 1:0.
Organizatorzy za najlepszą zawodniczkę turnieju wybrali Amelię Rugała z UKP Suchowiczteam , królową strzelczyń została Milena Kosowska z UKS Dubler Opole Lubelskie.