Reprezentacja Lubelskiego ZPN (kat. młodziczka) - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 81, wczoraj: 83
ogółem: 387 060

statystyki szczegółowe

Aktualności

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

  • autor: makolublin, 2017-07-02 22:50

W dniach 3-9 lipiec w Pionkach (woj. mazowieckie), odbędzie się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży.

Do turnieju finałowego awansowało 8 najlepszych reprezentacji Związków Piłki Nożnej w tym reprezentacja Lubelskiego ZPN.

Zgodnie z regulaminem rozgrywek, drużyny zostały przydzielone do grup w których zagrają mecze systemem "każdy z każdym".

GRUPA A

A1 WIELKOPOLSKI ZPN

A2 WARMIŃSKO-MAZURSKI ZPN

A3 DOLNOŚLĄSKI ZPN

A4 LUBELSKI ZPN

GRUPA B

B1 MAZOWIECKI ZPN

B2 ŁÓDZKI ZPN

B3 MAŁOPOLSKI ZPN

B4 POMORSKI ZPN

 

W rozwinięciu newsa harmonogram gier oraz lista powołanych zawodniczek Lubelskiego ZPN  na OOM.

Harmonogram gier:

04.07.2017 – WTOREK

10.30                     - UROCZYSTE OTWARCIE OOM,

11.00 – 13.00     - MECZ B1 – B4, BOISKO NR 1 (JEDLNIA KOLONIA)

15.30 – 17.30     - MECZE W GRUPACH B2 – B3, BOISKO NR 1 (JEDLNIA KOLONIA)

15.30 – 17.30     - MECZE W GRUPACH A1 – A4, BOISKO NR 2 (SUSKOWOLA)

17.30 – 19.30     - MECZE W GRUPACH A2 – A3, BOISKO NR 2 (SUSKOWOLA)

 

05.07.2017 – ŚRODA

10.00 – 12.00     - MECZE W GRUPACH B4 – B3, BOISKO NR 1 (JEDLNIA KOLONIA)

10.00 – 12.00     - MECZE W GRUPACH A4 – A3, BOISKO NR 2 (SUSKOWOLA)

12.00 – 14.00     - MECZE W GRUPACH B1 – B2, BOISKO NR 1 (JEDLNIA KOLONIA)

12.00 – 14.00     - MECZE W GRUPACH A1 – A2, BOISKO NR 2 (SUSKOWOLA

 

06.07.2017 – CZWARTEK (dzień wolny)

 

07.07.2017 – PIĄTEK

10.00 – 12.00     - MECZE W GRUPACH B2 – B4, BOISKO NR 1 (JEDLNIA KOLONIA)

10.00 – 12.00     - MECZE W GRUPACH A2 – A4, BOISKO NR 2 (SUSKOWOLA)

12.00 – 14.00     - MECZE W GRUPACH B3 – B1, BOISKO NR 1 (JEDLNIA KOLONIA)

12.00 – 14.00     - MECZE W GRUPACH A3 – A1, BOISKO NR 2 (SUSKOWOLA)

 

WYJAZD 4 EKIP ODPADAJĄCYCH Z TURNIEJU (WRĘCZENIE DYPLOMÓW)

 

08.07.2017 – SOBOTA (dzień wolny)

 

09.07.2017 – NIEDZIELA

 

9.30 – 11.30        - MECZ FINALOWY O III MIEJSCE, BOISKO NR 1 (JEDLNIA KOLONIA)

12.00 – 13.30     - MECZ FINAŁOWY O I MIEJSCE, BOISKO NR 1 (JEDLNIA KOLONIA)

13.30                     - UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE (DEKORACJA I CEREMONIA ZAMKNIĘCIA OOM)

 

Trenerki Lubelskiego ZPN (Paulina Kawalec, Anna Jędrzejewska) powołały na Olimpiadę następujące zawodniczki:

L.p.

Nazwisko Imię

Klub

1

BĄK WIKTORIA

GKS Potok Sitno

2

BIELIŃSKA GABRIELA

GKS Górnik Łęczna

3

DRĄG ALEKSANDRA

GKS Górnik Łęczna

4

KŁODA WERONIKA

GKS Górnik Łęczna

5

CHWEDCZUK NATALIA

AZS PSW Biała Podlaska

6

FRONCZEK JULIA

AZS PSW Biała Podlaska

7

GÓRKA KINGA

UKS Widok SP 51 Lublin

8

SMOLIŃSKA MAŁGORZATA

UKS Widok SP 51 Lublin

9

MAZUREK JULIA

UKS Widok SP 51 Lublin

10

BIJAK ALICJA

SMS Niemce

11

NADOLSKA HANNA

KKS Kinga Krasnystaw

12

GŁOWALA OLIWIA

KKS Kinga Krasnystaw

13

GĄSIOROWSKA JULIA

ULKS Dzierzkowice

14

OSAJKOWSKA KAMILA

LKS Wierzchowiska

15

FRANASZCZYK KAJA

KP Widok Lublin

16

DĘBIŃSKA NIKOLA

KP Widok Lublin

17

KRYSTEK PAULINA

PERŁY Lublin

18

MAJA OLESZCZUK

PERŁY Lublin

 
 

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [71]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najnowsza galeria

ARENA LUBLIN - wręczanie medal za III miejsce w Polsce
Ładowanie...

Reklama

Wyniki

Brak danych.

Tabela ligowa

Młodzicy » Inne rozgrywki