dzisiaj: 10, wczoraj: 18
ogółem: 785 639
statystyki szczegółowe
Czas rozpocząć nowy sezon !!!!
Już w najbliższą sobotę (03.09.2016) w Krakowie reprezentantki naszego województwa w kategorii młodziczka oraz juniorka młodsza rozpoczną rywalizacje w sezonie 2016/17.
W pierwszej kolejce oprócz meczu Małopolski ZPN - Lubelski ZPN, zagrają również Świętokrzyski ZPN - Podkarpacki ZPN.
Lista powołanych zawodniczek w obu kategoriach dostępna w rozwinięciu newsa.
Lubelski Związek Piłki Nożnej uprzejmie informuje, że w dniu 03.09.2016 r. w Krakowie odbędzie się mecz mistrzowski reprezentacji ZPN w ramach Ogólnopolskich Rozgrywek Młodziczek
pomiędzy: Małopolski ZPN – Lubelski ZPN
Powołania otrzymują n/w zawodniczki r. 2004-2005
L.p. | Nazwisko Imię | Klub |
1 | Gabriela Kołodziejczyk | KS Grom Kąkolewnica |
2 | Kot Sara | KS Grom Kąkolewnica |
3 | Kazanowska Milena | UKS Dubler Opole Lubelskie |
4 | Zaniewska Paulina | UKS Dubler Opole Lubelskie |
5 | Błaszczyk Aleksandra | UKS Dubler Opole Lubelskie |
6 | Kiecana Oliwia | UKS Dubler Opole Lubelskie |
7 | Nowak Nikola | UKS Dubler Opole Lubelskie |
8 | Kazanecka Marta | LKS Dwernicki Stoczek Łukowski |
9 | Kiepura Weronika | GKS Górnik SA Łęczna |
10 | Szczepanik Julia | RWKS Sparta Biłgoraj |
11 | Nestorowicz Natalia | UKS Piątka plus Biała Podlaska |
12 | Osińska Magdalena | KS Kujawiak Stanin |
13 | Kwaśny Wiktoria | DAF Łuków |
14 | Orzełowska Weronika | DAF Łuków |
15 | Świderska Emilia | GPTS Avia Świdnik |
16 | Adamska Anna | Orlęta Radzyń Podlaski |
Zbiórka zawodniczek w dniu 02.09.2016 r. /piątek/, w Lublinie o godz. 13.30 na dworcu głównym PKS w Lublinie (przy kasach) .
Lubelski Związek Piłki Nożnej uprzejmie informuje, że w dniu 03.09.2016 r. w Krakowie odbędzie się mecz mistrzowski reprezentacji ZPN juniorek młodszych pomiędzy:
Małopolski ZPN - Lubelski ZPN
Powołania otrzymują n/w zawodniczki r. 2001-2003
L.p. | Nazwisko Imię | Klub |
1 | Bąk Wiktoria | GKS Potok Sitno |
2 | Bijak Alicja | IFTER SMS Niemce |
3 | Chaciówka Julia | AZS PSW Biała Podlaska |
4 | Chwedczuk Natalia | AZS PSW Biała Podlaska |
5 | Fronczek Julia | AZS PSW Biała Podlaska |
6 | Nowosielska Martyna | AZS PSW Biała Podlaska |
7 | Popławska Zuzanna | AZS PSW Biała Podlaska |
8 | Żukiwska Alicja | AZS PSW Biała Podlaska |
9 | Głowala Oliwia | KKS Kinga Krasnystaw |
10 | Szady Karolina | KKS Kinga Krasnystaw |
11 | Nadolska Hanna | KKS Kinga Krasnystaw |
12 | Drąg Aleksandra | GKS Górnik Łęczna |
13 | Kłoda Weronika | GKS Górnik Łęczna |
14 | Osajkowska Kamila | LKS Wierzchowiska |
15 | Franaszczyk Kaja | KKP Widok Lublin |
16 | Mazurek Julia | UKS Widok SP 51 Lublin |
17 | Górka Kinga | UKS Widok SP 51 Lublin |
18 | Smolińska Małgorzata | UKS Widok SP 51 Lublin |
Zbiórka zawodniczek w dniu 02.08.2016 r. /piątek/, godz. 13.30 .na dworcu głównym PKS w Lublinie (przy kasach).
Ostatnia kolejka 3 | |||
| |||
|
Młodzicy » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||
|