dzisiaj: 60, wczoraj: 36
ogółem: 785 725
statystyki szczegółowe
W dniach 10-12.06.2016r w Łodzi odbył się turniej półfinałowy w ramach Ogólnopolskich Rozgrywek Młodziczek.
Reprezentacja Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, zajmując pierwsze miejsce w swojej grupie w meczach eliminacyjnych (przeciwniczkami były dziewczęta reprezentujące Małopolski ZPN, Świętokrzyski ZPN oraz Podkarpacki ZPN), została przydzielona w turnieju półfinałowym do grupy z Mazowieckim ZPN, Lubuskim ZPN oraz Łódzkim ZPN.
Zawody rozgrywane były na obiektach UKS-SMS Łódź według następującego harmonogramu gier:
11.06.2016
Łódzki ZPN – Mazowiecki ZPN 1:0
Lubuski ZPN – Lubelski ZPN 1:1 (Kazanecka Marta – LKS Dwernicki Stoczek Łukowski) k.1:4
Lubelski ZPN – Łódzki ZPN 0:1
Mazowiecki ZPN – Lubuski ZPN 2:0
12.06.2016
Lubelski ZPN – Mazowiecki ZPN 2:0 (2-Maksymiuk Barbara – KU AZS PSW Piątka plus Biała Podlaska)
Łódzki ZPN – Lubuski ZPN 0:0
Końcowa tabela turnieju półfinałowego Ogólnopolskich Rozgrywek Młodziczek o puchar PZPN im. Kazimierza Górskiego:
Lp. | Nazwa drużyny | mecze | punkty | bramki | miejsce |
1 | Łódzki Związek Piłki Nożnej | 3 | 7 | 2-0 | I |
2 | Lubelski Związek Piłki Nożnej | 3 | 4 | 3-2 | II |
3 | Mazowiecki Związek Piłki Nożnej | 3 | 3 | 2-3 | III |
4 | Lubuski Związek Piłki Nożnej | 3 | 2 | 1-2 | IV |
Zgodnie z regulaminem rozgrywek, do finału awansowała reprezentacja Łódzkiego Związku Piłki , która zmierzy się w dniu 19.06.2016 w Piasecznie z reprezentacją Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Natomiast zawodniczki z Lubelszczyzny zdobyły brązowe medale za zajęcie III miejsca w Polsce.
Brązowe medalistki Ogólnopolskich Rozgrywek Młodziczek w sezonie 2015/16:
Bielińska Gabriela GLKS Ludwiniak Ludwin – trener Stajnaj Grzegorz
Sikora Dominika GKS Górnik Łęczna – trener Hajduk Marlena
Kiepura Weronika GKS Górnik SA Łęczna – trener Błaziak Patryk
Nadolska Hanna KKS Kinga Krasnystaw – trener Dubaj Dariusz
Głowala Oliwia KKS Kinga Krasnystaw – trener Dubaj Dariusz
Goch Natalia LZS Victoria – Łukowa Chmielek – trener Hyz Marek
Sidorowicz Martyna UKS Piątka plus Biała Podlaska – trener Romaniuk Patryk
Maksymiuk Barbara UKS Piątka plus Biała Podlaska – trener Romaniuk Patryk
Tymon Paulina UKS Piątka plus Biała Podlaska – trener Romaniuk Patryk
Bojarska Kinga UKS Widok SP 51 Lublin – trener Knap Katarzyna
Wójtowicz Patrycja UKS Widok SP 51 Lublin – trener Knap Katarzyna
Dębińska Nikola UKS Widok SP 51 Lublin – trener Knap Katarzyna
Stoma Aleksandra UKS Widok SP 51 Lublin – trener Knap Katarzyna
Kazanecka Marta LKS Dwernicki Stoczek Łukowski – trener Kalita Adam
Osińska Magdalena KS Kujawiak Stanin – trener Michalak Jarosław
Zagozdon Amelia UKS Dubler Opole Lubelskie – trener Starczynowski Grzegorz
Szczypińska Gabriela KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski – trener Korniluk Kamil
Adamska Anna LKS Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski – trener Żądełek Sebastian
Trener reprezentacji Lubelskiego ZPN: Makowski Przemysław
II trener: Sobieszczuk Krzysztof
Ostatnia kolejka 3 | |||
| |||
|
Młodzicy » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||
|