Reprezentacja Lubelskiego ZPN (kat. m³odziczka) - strona nieoficjalna

Aktualno¶ci

Komplet punktów w Ma³ogoszczy

• autor: makolublin, 2016-05-17 18:19

W dniu 14.05.2016 (sobota) w Ma³ogoszczy reprezentantki Lubelskiego ZPN rozegra³y ostatnie mecze eliminacyjne z ¦wiêtokrzyskim ZPN.

M³odziczki w ramach Ogólnopolskich Rozgrywek M³odziczek, natomiast juniorki m³odsze w ramach Mistrzostw Polski Kadr Wojewódzkich U-16.

Pierwsze na boisko wybieg³y zawodniczki urodzone w latach 2003/2004. Lublinianki prowadzone przez trenera Przemys³awa Makowskiego mia³y zapewniony awans do turnieju pó³fina³owego, jednak zwyciêstwo w dzisiejszym spotkaniu , dawa³o awans z pierwszego miejsca.

Stawka spotkania nie by³a problemem dla m³odych naszych zawodniczek, które od pierwszych minut narzuci³y swój styl gry. Pierwsza bramka dla naszego zespo³u zosta³a zdobyta w 19 minucie spotkania, a autork± by³a Goch Natalia (LZS Victoria-£ukowa Chmielek). W 25 minucie drug± bramkê dla naszego zespo³u strza³em z odleg³o¶ci ok 18m zdobywa Kiepura Weronika (GKS Górnik SA £êczna). Pierwsza po³owa koñczy siê wynikiem 0:2. Druga ods³ona spotkania, to zdecydowana przewaga naszego zespo³u, jednak nie udokumentowana zdobyciem kolejnych bramek, efektem czego koñcowy wynik 0:2 i zapewniony awans z pierwszego miejsca w turnieju pó³fina³owym.

Dru¿yna prowadzona przez Annê Rut za wszelk± cenê chcia³a pokazaæ ¿e pora¿ka z Ma³opolskim by³a wypadkiem przy pracy.

Pomimo utraty gola w 12 minucie, zawodniczki z Lubelszczyzny pokaza³y charakter i do przerwy prowadzi³y 2:3. W drugiej czê¶ci spotkania dru¿yn± prowadz±c± grê, by³ równie¿ nasz zespó³ który wyprowadza³ gro¼ne kontrataki. Kolejne zdobyte trzy bramki sprawi³y ¿e ostatecznie w ostatnim meczu w tym sezonie reprezentantki naszego województwa pewnie pokona³y zawodniczki ¦wiêtokrzyskiego ZPN 2:6.

Bramki dla LZPN zdoby³y:

3- Gabriela Ulatowska (AZS PSW Bia³a Podlaska)

1- Chwedczuk Natalia (AZS PSW Bia³a Podlaska)

1- Bijak Alicja (SSMS Niemce)

1 - Dr±g Aleksandra (GKS Górnik £êczna)

Po sobotniej wygranej, reprezentantki Lubelskiego ZPN ostatecznie zajê³y III miejsce w grupie i nie awansowa³y do turnieju fina³owego.

Autor: Tre¶æ:pozosta³o znaków:

ARENA LUBLIN - wrêczanie medal za III miejsce w Polsce
£adowanie...

Mazowiecki ZPN 5:4 Lubelski ZPN
¦wiêtokrzyski ZPN 0:4 £ódzki ZPN

M³odzicy » Inne rozgrywki
1. Mazowiecki ZPN Mazowiecki ZPN 9 bz
2. Lubelski ZPN Lubelski ZPN 6 bz
3. £ódzki ZPN £ódzki ZPN 3 bz
4. ¦wiêtokrzyski ZPN ¦wiêtokrzyski ZPN 0 bz

Najbli¿sze spotkanie

W najbli¿szym czasie zespó³ nie rozgrywa ¿adnego spotkania.