Reprezentacja Lubelskiego ZPN (kat. młodziczka) - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 126, wczoraj: 145
ogółem: 422 143

statystyki szczegółowe

Relacje z turniejów WMM

W sezonie 2018/2019 w rozgrywkach Wojewódzkich Mistrzostw Młodziczek (runda jesienna) wzięło udział 16 zespołów które podzielono na dwie grupy (grupa północna, grupa południowa).

Poniżej przedstawiam wyniki grupowe w obu grupach:

 

GRUPA POŁUDNIOWA

Nazwy zespołów – gr. płd.

1

2

3

4

5

6

7

8

1. DKS Gaudium Zamość

x

0:3

0:2

0:5

1:4

0:2

0:3

0:3

2. KKS Kinga Krasnystaw

3:0

x

0:3

1:2

3:0

0:3

1:1

7:0

3. UKP Suchowiczteam

2:0

3:0

x

1:0

0:2

6:1

4:0

7:0

4. GKS Górnik Łęczna

5:0

2:1

0:1

x

2:2

0:0

1:0

7:0

5. LKS Wierzchowiska

4:1

0:3

2:0

2:2

x

1:0

1:0

7:0

6. UKS Start

2:0

3:0

1:6

0:0

0:1

x

3:0

2:0

7. MKS Avia Świdnik

3:0

1:1

0:4

0:1

0:1

0:3

x

2:1

8. UKS Krynice

3:0

0:7

0:7

0:7

0:7

0:2

1:2

x

 

Klasyfikacja końcowa rundy jesiennej sezonu 2018/19 (grupa południowa)

msc

Nazwy zespołów

mecze

pkt

bramki

  1.  

UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska

7

18

23:3

  1.  

LKS Wierzchowiska

7

16

17:6

  1.  

GKS Górnik Łęczna

7

14

17:4

  1.  

UKS Start Tomaszów Lubelski

7

13

11:7

  1.  

KKS Kinga Krasnystaw

7

10

15:9

  1.  

MKS Avia Świdnik

7

7

6:11

  1.  

UKS Krynice

7

3

4:32

  1.  

DKS Gaudium Zamość

7

0

1:22

 

GRUPA PÓŁNOCNA

Nazwy zespołów – gr. płn.

1

2

3

4

5

6

7

8

pkt

bramki

1. UKS Piątka plus Biała Podlaska

x

4:2

0:0

0:2

0:0

2:0

3:0

0:0

12

9-4

2. GKS Tajfun Ostrów Lubelski

2:4

x

0:3

0:3

0:3

0:3

0:2

1:0

3

3-18

3. AZS PSW KU Biała Podlaska

0:0

3:0

x

3:0

3:0

3:0

3:0

2:0

19

17-0

4. Stowarzyszenie Perły Lublin

2:0

3:0

0:3

x

0:3

1:1

3:0

3:0

13

12-7

5. UKS Dubler Opole Lubelskie

0:0

3:0

0:3

3:0

x

5:2

3:0

2:0

16

16-5

6. UKS Niedźwiadek Chełm

0:2

3:0

0:3

1:1

2:5

x

3:0

3:0

10

12-11

7. UKS Legion Grabów Szlachecki

0:3

2:0

0:3

0:3

0:3

0:3

x

0:4

3

2-19

8. KKP Unia Lublin

0:0

0:1

0:2

0:3

0:2

0:3

4:0

x

4

4-11

 

 

msc

Nazwy zespołów

mecze

pkt

bramki

1

AZS PSW KU Biała Podlaska

7

19

17-0

2

UKS Dubler Opole Lubelskie

7

16

16-5

3

Stowarzyszenie Perły Lublin

7

13

12-7

4

UKS Piątka plus Biała Podlaska

7

12

9-4

5

UKS Niedźwiadek Chełm

7

10

12-11

6

KKP Unia Lublin

7

4

4-11

7

UKS Legion Grabów Szlachecki

7

3

2-19

8

GKS Tajfun Ostrów Lubelski

7

3

3-18

 

Turniej finałowy z udziałem sześciu zespołów (UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska, LKS Wierzchowiska,GKS Górnik Łęczna, AZS PSW KU Biała Podlaska, UKS Dubler Opole Lubelskie, Stowarzyszenie Perły Lublin) odbędzie się w dniu 20.10.2018r. w Wilkowie.

 

Wyniki turnieju finałowego:

 

Lp.

Nazwa drużyny

1

2

3

4

5

6

punkty

bramki

miejsce

1

UKP Suchowiczteam

Wólka Panieńska

X

0:2

1:0

0:4

2:2

1:0

7

4-8

III

2

LKS Wierzchowiska

2:0

X

2:2

1:3

0:0

3:1

8

8-6

II

3

GKS Górnik Łęczna

0:1

2:2

X

0:2

3:3

3:1

5

8-9

V

4

AZS PSW KU Biała Podlaska

4:0

3:1

2:0

X

3:0

3:0

15

15-1

I

5

UKS Dubler Opole Lubelskie

2:2

0:0

3:3

0:3

X

3:0

6

8-8

IV

6

Stowarzyszenie Perły Lublin

0:1

1:3

1:3

0:3

0:3

X

0

2-13

VI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek awansowały następujące drużyny:

AZS PSW KU Biała Podlaska oraz LKS Wierzchowiska

Najnowsza galeria

ARENA LUBLIN - wręczanie medal za III miejsce w Polsce
Ładowanie...

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
Mazowiecki ZPN 5:4 Lubelski ZPN
Świętokrzyski ZPN 0:4 Łódzki ZPN

Tabela ligowa

Młodzicy » Inne rozgrywki
1. Mazowiecki ZPN Mazowiecki ZPN 9 bz
2. Lubelski ZPN Lubelski ZPN 6 bz
3. Łódzki ZPN Łódzki ZPN 3 bz
4. Świętokrzyski ZPN Świętokrzyski ZPN 0 bz

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.