Reprezentacja Lubelskiego ZPN (kat. młodziczka) - strona nieoficjalna

terminarz WMM oraz KMPJmł

W rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 w ramach Wojewódzkich Mistrzostw Młodziczek (eliminacji do Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek) wzięło udział 16 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy (grupa północna oraz grupa południowa).

Rozgrywki zostały przeprowadzone w formie turniejowej. W rundzie jesiennej zostały rozegrane trzy turnieje (29.09.2018, 06.10.2018,13.10.2018), w których każdy zespół rozegrał mecze z każdym z przeciwników w swojej grupie. Czwarty turniej to turniej finałowy.

Turniej finałowy (20.10.2018), miał na celu wyłonienie dwóch najlepszych zespołów reprezentujących województwo lubelskie w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek.

W turnieju finałowym, w rundzie jesiennej wystąpiły zespoły z miejsc I-III z obu grup -  każdy zespół rozegrał 3 mecze z zespołami z przeciwnej grupy. Zespołom zaliczone zostały punkty z eliminacji, uzyskane z zespołami ze swojej grupy, które awansowały do turnieju finałowego.

Do rozgrywek Wojewódzkich Mistrzostw Juniorek Młodszych (eliminacje Klubowych Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych) przystąpiło 5 zespołów. W rundzie jesiennej rozegrano dwa turnieje (29.09.2018 Lublin, 6.10.2018 Biała Podlaska)  w których drużyny rywalizowały systemem każdy z każdym.

Województwo lubelskie w Klubowych Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych reprezentować będą następujące drużyny:

KKP Unia Lublin, AZS PSW KU Biała Podlaska

ARENA LUBLIN - wręczanie medal za III miejsce w Polsce
Ładowanie...

Mazowiecki ZPN 5:4 Lubelski ZPN
Świętokrzyski ZPN 0:4 Łódzki ZPN

Młodzicy » Inne rozgrywki
1. Mazowiecki ZPN Mazowiecki ZPN 9 bz
2. Lubelski ZPN Lubelski ZPN 6 bz
3. Łódzki ZPN Łódzki ZPN 3 bz
4. Świętokrzyski ZPN Świętokrzyski ZPN 0 bz

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.